Schody Radom balustrady ogrodzenia PIOTR GAŃSKI
balustrady
schody
metaloplastyka
stal nierdzewna
Szybki kontakt

ul. Wałowa 7

26-600 Radom

Natolin 111

26-600 Radom

zobacz na mapie


tel. kom.:  501 536 514

Kontakt
Copyright 2008-2013 www.ganski.pl All rights reserved
Balustrady
Schody

Schody stanowią wyjątkowy element wykończenia Twojego domu, dlatego bardzo ważne jest, by zostały odpowiednio dopasowane do aranżacji wnętrza. Jako element, który będzie uczestniczyć przez wiele lat w życiu rodziny powinien być wykonany w wysokiej jakości, z ciekawym designem oraz co najważniejsze tak, by zapewnić bezpieczeństwo.

W szerokiej ofercie firmy GAŃSKI znajdą Państwo szereg rozwiązań z których można dobrać najbardziej odpowiedni produkt dla Państwa. W naszej hali produkcyjnej wykonujemy zarówno balustrady w wersji ekonomicznej ze stali czarnej (cynkowane, malowane proszkowo), nierdzewnej z szerokim wachlarzem wypełnień.

Zobacz galerię >> Zobacz galerię >>
Bramy
Kraty

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, architektów a także ekip montażowych, którzy mają jeden cel – sprawić by otrzymali Państwo produkt i usługę jakiej Państwo potrzebują. Wykonujemy bramy uchylne, bramy przesuwne oraz furtki. Zaproszamy do zapoznania się galerią naszych realizacji.

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w zakresie produkcji i montażu krat. Balustrady i kraty naszej produkcji od wielu już lat zabezpieczają mienie setek Klientów.Jesteśmy przekonani, iż nasza firma jest godna polecenia oraz współpracy i chcielibyśmy aby Państwo mogli się o tym przekonać.

Zobacz galerię >> Zobacz galerię >>
Pozostała oferta

Wachlarz możliwości usługowej naszej firmy jest olbrzymi i pozwala zaprojektować każde Państwa zlecenie z zakresu kowalstwa artystycznego oraz obróbki metalu oraz wszelkiego rodzaju mniejsze elementy zdobnicze (świeczniki, przyborniki kominkowe, kwietniki, karnisze okienne, meble, daszki, czy żyrandole).

Zobacz galerię >>